Telefon: 0 324 613 33 35

Email:info@alcombilgisayar.com.tr

Yönetici
21 Eylül, 2017
Hizmetlerimz
image1

Toplu konut, apartman, firma, tesis, otopark gibi girişlerin denetimini sağlayan elektromanyetik bariyer sistemleri Alcom Bilgisayar güvencesi ile, kurulum ve bakım hizmeti ile sunulmaktadır.Bariyer sistemleri toplu giriş çıkışların denetimi ve güvenliği açısından kolaylık sağlar. Bariyer sistemleri elektromanyetik bariyer sistemler, elektromekanik bariyer sistemleri, mantar bariyer sistemleri gibi gruplandırılabilirler.

Bariyer sistemleri uygulanan alana giren- çıkan araçların düzenli ve güvenli geçişini sağlar. Bariyer ile kapatılacak yolun genişliğine göre bariyer kolunun uzunluğu 3 metre ve 6 metre arasındadır. Bariyer sistemi; bariyer motoru, bariyer kolu, emniyet fotoseli, flaşör ve uzaktan kumandadan oluşur.
Mersin ve Tarsus'ta geçiş kontrolü sağlamada ihtiyacınız olacak elektronik ve manyetik bariyer sistemleri Alcom Bilgisayar güvencesi ile size sağlanmaktadır.
Alcom Bilişim geçiş kontrolü sağlamak istediğini alanlarda bariyer sistemleri çözümleri ile size hem kurulum hemde kurulum sonrası bakım desteği ile hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Telefon:0 324 613 33 35
Email: info@alcombilgisayar.com.tr
Website: www.alcombilgisayar.com

Yeni Ömerli Mahallesi
4110 Sokak,
Dörtlemez Apt. Altı,No:10
Tarsus/Mersin

Kalite Politikamız

ALCOM BİLGİSAYAR gelişen teknolojiye ayak uydurarak, uzman ekibi ve modern cihazları ile size hizmet sunmaktadır. Bilgisayar, tablet, notebook, yazıcı, fax, alarm ve güvenlik sistemleri çözümleri, otomatik bariyer sistemleri keşif, kurulum ve montaj ihtiyaçlarınızda her zaman en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat hedefi ile hizmet vermektedir.