Telefon: 0 324 613 33 35

Email:info@alcombilgisayar.com.tr


2004 yılından bu yana Mersin ve Tarsus'ta bir çok firma ve kamu kuruluşuna Bilişim Teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz. Alcom Bilgisayar ve Bilişim firmamız özellikle gelişmekte olan teknolojik çözüm ve yatırım projeleri konusunda hizmet vermektedir.

Biometrik Sistem Çözümleri, Güvenlik ve Alarm Sistemleri, Yapısal Kablolama ve Kurumsal Çözümler hizmetlerimizden bazılarıdır.

Bilgisayar Teknik Servisi olarak deneyimli personelimiz ile firmanızın, kurumunuzun bilgisayar, yazıcı ve diğer çevre birimlerinin yıllık ve periyodik bakımlarını itina ile yapmaktayız.

Mevcut yada yeni tesislerin bilgisayar ve network alt yapısı için gerekli kablolama, network sistem kurulumlarını yapmaktayız.

Biyometrik Sistemler

Bariyer Sistemleri

Teknik Servis

Web Tasarımı

Network Uygulamaları


Firmamız Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

filler image
filler image

Bilgisayar ve Bilşiim konusuda deneyimli personeli ile kaliteli hizmet sunmak, bu hizmetlerimiz sonrasında sizlerle kalıcı dostluklar kurmak,Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için çalışmalar gerçekleştirmek.


Kalite Politikamız

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, uzman ekibi ve modern cihazları ile size hizmet sunmak, bilgisayar, tablet, notebook, yazıcı, fax, alarm ve güvenlik sistemleri çözümleri, otomatik bariyer sistemleri keşif, kurulum ve montaj ihtiyaçlarınızda her zaman en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat hedefi ile hizmet vermektir.


İletişim Bilgileri

Telefon:0 324 613 33 35
Email: info@alcombilgisayar.com.tr
Website: www.alcombilgisayar.com

Yeni Ömerli Mahallesi
4110 Sokak,
Dörtlemez Apt. Altı,No:10
Tarsus/Mersin

Kalite Politikamız

ALCOM BİLGİSAYAR gelişen teknolojiye ayak uydurarak, uzman ekibi ve modern cihazları ile size hizmet sunmaktadır. Bilgisayar, tablet, notebook, yazıcı, fax, alarm ve güvenlik sistemleri çözümleri, otomatik bariyer sistemleri keşif, kurulum ve montaj ihtiyaçlarınızda her zaman en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat hedefi ile hizmet vermektedir.