Telefon: 0 324 613 33 35

Email:info@alcombilgisayar.com.tr

Yönetici
21 Eylül, 2017
Hizmetlerimz
image1

Alcom Bilişim can ve mal güvenliğini koruma altına alan ev, işyeri alarm sistemleri çözümleri ile sizi güvende hissettirmektedir. Yangın alarmı, hırsız alarmı, gaz alarmı ve panik alarm sistemleri ile size hizmet sunmaktayız.

Alarm sistemi, ev veya işyerinin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını (Polis,Alarm Haberalma Merkezi, mal sahibi, komşular) haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemidir. Kapı ve pencerelerin açılmasının algılanması, ortamda hareket eden canlıların algılanması, cam kırılması ve darbelerin algılanması, gaz kaçaklarının, dumanın ve yüksek ısının algılanması, panik-tehdit-yangın butonları alarm sisteminin istenmeyen durumları tesbit etmesine yarayan unsurlardır.

Alcom Bilişim alarm ve güvenlik sistemleri konusunda deneyimli ekibi ile size kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır.
Hırsız Alarmı Hareket algılayıcı özellikteki alarm sistemidir. Ev, Ofis, İşyeri için kullanılması uygundur.

İletişim Bilgileri

Telefon:0 324 613 33 35
Email: info@alcombilgisayar.com.tr
Website: www.alcombilgisayar.com

Yeni Ömerli Mahallesi
4110 Sokak,
Dörtlemez Apt. Altı,No:10
Tarsus/Mersin

Kalite Politikamız

ALCOM BİLGİSAYAR gelişen teknolojiye ayak uydurarak, uzman ekibi ve modern cihazları ile size hizmet sunmaktadır. Bilgisayar, tablet, notebook, yazıcı, fax, alarm ve güvenlik sistemleri çözümleri, otomatik bariyer sistemleri keşif, kurulum ve montaj ihtiyaçlarınızda her zaman en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat hedefi ile hizmet vermektedir.