Telefon: 0 324 613 33 35

Email:info@alcombilgisayar.com.tr

Yönetici
21 Eylül, 2017
Hizmetlerimz
image1

Tarsus ve Mersin'de bilgisayar ve yazıcılarınız için güvenilir teknik servisimiz Alcom Bilişim modern ekipmanları ve uzman personeli ile masaüstü bilgisayar, laptop, notebook, tablet, dizüstü bilgisayarlar , yazıcı ve faxlarınızın tamir, onarım ve bakımlarını müşteri memnuniyetinizi kazanarak yapmaktadır.

Satış sonrası hizmetlerimizden olan garanti ve servis desteğimiz ile arızalanan cihazlarınızın ilk kontrollerini firmamızda yaparak, gerekli durumlarda üretici ile temas kurarak, size en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz.

Teknik Servisimizde bilgisayarlarınızın gerekli yazılım kurulumları, güncellemeleri, sistem bakımları yapılmaktadır. Ayrıca işletim sistemleri kurulumları (format) yapılarak, bilgisayarlarınızın performans ve güvenliğini de arttırmaktayız.

Tablet, Laptop, Notebook tamiri ve bakımları Alcom Bilgisayar güvencesi ile yapılmaktadır. Mersin'de tablet teknik servis, bilgisayar teknik servis, anakart tamiri, ekran değişimi, veri kurtarma hizmetlerinin yanı sıra laptop batarya, laptop adaptör, klavye çeşitleri tedarik etmekteyiz.

"Alcom Bilişim yedek parça ve bilgisayar çevre birimleri desteği ile de ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır."

İletişim Bilgileri

Telefon:0 324 613 33 35
Email: info@alcombilgisayar.com.tr
Website: www.alcombilgisayar.com

Yeni Ömerli Mahallesi
4110 Sokak,
Dörtlemez Apt. Altı,No:10
Tarsus/Mersin

Kalite Politikamız

ALCOM BİLGİSAYAR gelişen teknolojiye ayak uydurarak, uzman ekibi ve modern cihazları ile size hizmet sunmaktadır. Bilgisayar, tablet, notebook, yazıcı, fax, alarm ve güvenlik sistemleri çözümleri, otomatik bariyer sistemleri keşif, kurulum ve montaj ihtiyaçlarınızda her zaman en kaliteli hizmet ve en uygun fiyat hedefi ile hizmet vermektedir.